Medyum Farzin Hoca

Medyum Farzin Hoca, yıllardır en güvenilir medyum hocalar arasında yerini almaktadır. Tam 30 yıldır sizlerle beraber çıktığı bu ulvi yolculuğa güven içerisinde devam etmektedir. Onun hikayesi diğer medyumlardan biraz farklıdır.

Medyum Farzin Hoca, 5 yaşında yaşadığı trafik kazasında tüm aile bireylerini (anne, baba ve kardeş) kaybeder. Paramparça olan arabadan burnu dahi kanamadan bir mucize eseri kurtulur. Sadece ailesini kaybetmemiştir, aynı zamanda kaza sonrası bazı özel yeteneklerde kazanmıştır. Anneannesi ve dedesi tarafından hamiliği üstlenilen Farzin onların kanatları altına girmiştir. Zaman içerisinde duru görme yeteneğini farkeden Dedesi Molla Mehmet (gizli ilimler üstadı) Farzin’i yıllar süren ummalı bir çalışma ile Ocak geleneğine uygun bir şekilde yetiştirir ve ona el verir. Farzin ismini ise Mısır’da ki hocası Molla Abdullah vermiştir. Çok ufak yaşlarda ilm-i ledün hakkında verdiği cevaplar karşısında hayretler içerisinde kalan ve yetenekleri konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen hocası kendisinin cinlere emir verip onları kullandığına şahit olunca ismini değiştirmiştir ve ona artık Farzin ismi ile hitap edilmesini emretmiştir. Orta Doğu ve Türkiye’nin en ünlü hocalarından gizli ilimler alanında aldığı dersleri başarıyla tamamlamış ve icazetini almıştır. Hoca sıfatı ise küçük yaşlardan beri gerçekleştirdiği sohbetlerden ve ilm-i ledün üzerinde ki başarılarından gelmektedir. İlk kürsüye çıkıp halka seslenişi 9 yaşında olmuştur. Her sohbeti esnasında insanlar cezbe ile Allah diye nida etmiş ve ona bakıp gönüllerin pınarı diye seslenmişlerdir.

İnternet adresi: https://www.medyumfarzin.com

10 comments on “Medyum Farzin Hoca

 1. Nermin

  Siz benim hayatımın en güzle mucizesi oldunuz . Farzin hocam en güvenilir hocadır . Yok derse yoktur var derse vardır . Çok uzun yıllara dayanır tanımışlığım her derdime derman oldu benim hep iyiki var .

  Reply
 2. Zerrin

  Neye göre kime göre işlem yapılıyor ? Ben bakım randevusu alamadım yoğunlar çok ?

  Reply
 3. Yasmin

  Merhabalar ben evimde bişeyler buldum intenetten bir hoca buldum muşka dedi kötü olmam için yapışmış dolandırıldım ödediğim paraları anlatamam size . Sonra bir tanıdığım farzin hocayla işlem yaptırmış tutmuş hepsi bende öyle aradım . Ve arkadaşlar bana yapılanın kötü bişey olmadığını içerisinde dualar olduğunu söyledi . Kendisine çok güvenirim ogünden beri .

  Reply
 4. Nese

  Bir tanıdığımız tarafından bana yaptırılan papaz büyüsünü bozdurmak için internetten medyum aramaya başladım.Medyum Astana diye birine rastladım. Ucuz diye onu seçtim sonra parayı gönderdim.Ama ucuz etin yahnisi yavan olurmuş misali parayı aldı sonrada beni engelledi bu zamanda 1000 lira belki küçük bir para olsada günümüz şartlarında kolay kazanılmıyor.Ben yandım siz yanmayın arkadaşlar böyle sahtekarlara. dolandırıcılara paranızı kaptırmayın pişman olursunuz . Ama bu işi gerçekten iyi yapanlar var bende ben bunun üzerine araştırma yaptık farzin hocayı buldum saolsun o çok uğraştı ve şuan en güvendiğim kendisidir

  Reply
 5. Gözde

  Ah dostlar yaşamadan bilemez gerçekten zor dönemlerimde hep farzin hocayla işlem yaptık biz aldatıldım dolandırıldım ihanete uğradım evsiz işsiz kaldım . Ve şuan geçmişime bakıyorum ne dolu şey yaşamışım . Hepsinden beni kurtaran farzin hocadır sabır gözde sabır gözde geçecek inan diye diye atlattım o dönemlerimi . Bana çok güzel çok etkili işlemler yaptı kendisi . Şuan geçmişimden eser yok inananın arkadaşlar . Doğru adrestesiniz

  Reply
 6. Göknur

  Farzşn bey her işlemi yapıyor mu ?

  Reply
 7. Ali

  KÜCÜK KIZIMIN GELECEGINI KURTARMASI ICIN BURS SINAVINA GIRECEKTI FARZİN HOCAYA VEFK YAPTIRDIK BASARI VEFKI ALLAH RAZI OLSUN HEM HOCAMDAN.

  Reply
 8. Ezgi

  Görüşmem çok olumlu geçti güvenilir kızlar aramak isteyen düşünmeden arasın .

  Reply
 9. Özlem

  Kizlar kendimce cok onemli ve beni neredeyse intiharlara surukleyen bir mevzu icin medyum arayisindayim.Medyum Farzin ile gorusmek istiyorum ama guvenebilir miyim bilemiyorum dolandirilacak kadar zengin degilim anlayacaginiz. Yorumları çok iyi duruyor ama korkuyorum .

  Reply
 10. Tuğba

  Canım aynı durumdayız, beni de intihara sürükleyen bir mevzu var. İstanbulda yasamıyorum ama kendisiyle işlem yaptırmak istiyorum. Eğer sen gittiysen faydasını gördün mü medyum Farzinin ?
  Tavsiye eder misin?
  Her derdin çaresi bu adamdaymış ve ben cok mutsuzum denemek istiyorum
  Sen gittiysen işlemin oldu mu?
  Yalvarırım aydınlat beni ona göre bende gidicem.

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir